Urząd Gminy Deszczno, ul. Lubuska 90, 66-446 Deszczno, tel. 95 728 76 50, e-mail: gmina@deszczno.pl
zadaj pytanie wójtowi

Porozmawiaj z nami za darmo
z Twojego komputera.

głos deszczna
publikacje promocyjne

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy
gminny portal mapowy

Gmina Deszczno na szlaku dziejów

Fotorelacje


Archiwum fotogalerii »

nasz kanał TV

BIP

eBOI

elektroniczny samorząd

Znajdź nas na Facebooku

nasz kanał TV

Obsluga techniczna
ALFA TV

Głos Deszczna

Głos Deszczna to bezpłatny biuletyn informacyjny wydawany przez Gminę Deszczno w celu przekazywania Mieszkańcom informacji o najważniejszych zadaniach realizowanych w Gminie Deszczno. Pierwszy numer Głosu Deszczna ukazał się w 2007 roku.

Pismo tworzą urzędnicy, kierownicy gminnych jednostek, sołtysi, radni oraz lokalni liderzy reprezentujący organziacje działające na terenie naszej gminy. Całość prac nad biuletynem koordynuje Referat promocji, kultury, turystyki i sportu mieszczący się w Kotłowni Pomysłów w Maszewie. Wszelkie uwagi proszę kierować na adres: promocja@deszczno.pl lub telefonicznie pod nr 95 7512 185. Zapraszamy do współtworzenia biuletynu.

 

By zobaczyć archiwalne numery należy kliknąć na wybrany rok.

 

 

Każdy numer Głosu Deszczna można pobrać klikając  na jego okładkę. Ze względu na szybkość pobierania pliku zmniejszono jego rozmiar, co powoduje lekkie rozmazanie fotografii. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia