Urząd Gminy Deszczno, ul. Lubuska 90, 66-446 Deszczno, tel. 95 728 76 50, e-mail: gmina@deszczno.pl
zadaj pytanie wójtowi

Porozmawiaj z nami za darmo
z Twojego komputera.

głos deszczna
publikacje promocyjne

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy
gminny portal mapowy

Gmina Deszczno na szlaku dziejów

Fotorelacje


Archiwum fotogalerii »

nasz kanał TV

BIP

eBOI

elektroniczny samorząd

Znajdź nas na Facebooku

nasz kanał TV

Obsluga techniczna
ALFA TV

2016-01-25 12:13:53

TWOJA KARTA STRACIŁA WAŻNOŚĆ? WYRÓB JĄ JUŻ DZIŚ!

Gmina Deszczno z powodzeniem realizuje system udogodnień dla Mieszkańców, wynikających z posiadania Karty Mieszkańca. Informujemy, że po przerwie spowodowanej awarią sprzętu, już mogą Państwo wyrabiać w Urzędzie Gminy Deszczno aktualne Kary.

Serdecznie do tego zachęcamy. Karta Mieszkańca obowiązuje w naszej Gminie od 2014 roku. Dzięki niej można jeździć komunikacją miejską MZK do Gorzowa o ponad połowę taniej, można korzystać z 20-procentowej zniżki przy wynajmie świetlicy wiejskiej, bezpłatna jest też nauka w Przedszkolu Samorządowych w Deszcznie dla dzieci, których rodzice są posiadaczami Karty Mieszkańca Gminy Deszczno.

Aby stać się posiadaczem Karty Mieszkańca, wystarczy na terenie naszej gminy mieszkać lub płacić podatki. Wyrobienie tego dokumentu nie przysparza kłopotów. Trzeba z dowodem osobistym przyjść do Urzędu Gminy, a pracownik Biura Obsługi Klienta pomoże wypełnić ankietę, zrobi na poczekaniu (za darmo) zdjęcie i wystawi Kartę Mieszkańca.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia