Urząd Gminy Deszczno, ul. Lubuska 90, 66-446 Deszczno, tel. 95 728 76 50, e-mail: gmina@deszczno.pl
zadaj pytanie wójtowi

Porozmawiaj z nami za darmo
z Twojego komputera.

głos deszczna
publikacje promocyjne

Gminny Portal Mapowy

gminny portal mapowy
gminny portal mapowy

Gmina Deszczno na szlaku dziejów

Fotorelacje


Archiwum fotogalerii »

nasz kanał TV

BIP

eBOI

elektroniczny samorząd

Znajdź nas na Facebooku

nasz kanał TV

Obsluga techniczna
ALFA TV

dodano 03-12-2015

Wójt Gminy Deszczno gościem Radio Zachód

Wójt Gminy Deszczno Paweł Tymszan gościem na antenie Radio Zachód. Rozmowa dotyczyła pracy na budżetem gminy na 2016 r., Schetynówek, planowanych inwestycji drogowych i kanalizacyjnych na terenie gminy. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

więcej

dodano 03-12-2015

Wójt Gminy Deszczno gościem TVP Gorzów Wlkp.

Wójt Gminy Deszczno Paweł Tymszan gościem TVP Gorzów Wlkp. Rozmowa dotyczyła planowanych remontów dróg i ich sposobów finansowania. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

więcej

dodano 02-12-2015

Uwaga, przerwy w dostawie energii elektrycznej w miejscowościach: Niwica oraz Ulim

ENEA Operator sp. z o.o. informuje, iż 8 grudnia 2015 r. na terenie Gminy Deszczno wystąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej spowodowane wykonaniem prac konserwacyjno-modernizacyjnych na urządzeniach energetycznych.

więcej

dodano 27-11-2015

II Festiwal Multisport w Międzyrzeczu

W Zespole Szkół w Deszcznie realizowany jest ogólnopolski projekt Multisport. W jego ramach uczniowie uczęszczają na zajęcia sportowo-rekreacyjne, na których zapoznają się z różnymi dyscyplinami sporu. Zajęcia mają dostarczyć dzieciom dużo dobrej zabawy, a przede wszystkim wykształcić ich sprawność fizyczną. W ramach realizowanego projektu odbył się w Międzyrzeczu II Festiwal Multisport, podczas którego spotkały się drużyny z województwa lubuskiego. Zawody zorganizowane były w formie wyścigów rzędów. Konkurencje, w których uczestniczyli zawodnicy, miały sprawdzić ich poszczególne cechy motoryczne oraz określić poziom nauczanych elementów technicznych wykorzystywanych w grach zespołowych.

więcej

dodano 26-11-2015

Uwaga, przerwy w dostawie energii elektrycznej w miejscowościach: Dzierżów, Koszęcin, Prądocin oraz Białobłocie

ENEA Operator sp. z o.o. informuje, iż 01 grudnia 2015  na terenie Gminy Deszczno wystąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej spowodowane wykonaniem prac konserwacyjno-modernizacyjnych na urządzeniach energetycznych.

więcej

dodano 26-11-2015

ZWYCIĘSKIE ŚWIĘTOWANIE

22 listopada w Zespole Szkół w Deszcznie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów Dzień Niepodległości 2015. Jego organizatorem był Klub Sportowy Złote Piaski Dzierżów. W Turnieju wystartowało 9 zespołów podzielonych na dwie grupy.  W grupie A rywalizowały drużyny: Złote Piaski Dzierżów, Mercury Nowogródek Pomorski, Róża Różanki, Spartak Deszczno – juniorzy. Zaś w grupie B: GKP Kłodawa, Kosmos 78 Rudnica, EB Team Deszczno, GKP Bogdaniec oraz Spartak Deszczno. Sędziami zawodów byli: Rafał Odwrot i Piotr Brzozowski.

więcej

dodano 24-11-2015

Zaproszenie na zebranie wiejskie 26 listopada w Ciecierzycach

Sołtys Ciecierzyc Krystyna Łyga wraz z radnym Marcinem Kubickim i radą sołecką zapraszają Mieszkańców  26 listopada ( czwartek) o g. 18.30 na zebranie wiejskie z udziałem Pawła Tymszana Wójta Gminy Deszczno. Zebranie odbędzie się w salce wiejskiej w Cicierzycach i dotyczyć będzie bieżących spraw wsi.

więcej

dodano 23-11-2015

Protokół z przeprowadzonych konsultacji dotyczących programu współpracy Gminy Deszczno z organizacjami pozarządowymi na 2016 rok.

Roczny program współpracy Gminy Deszczno został poddany społecznej konsultacji z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2016 rok na podstawie Uchwały Nr III/11/10 Rady Gminy z dnia 6 grudnia 2010 roku w sprawie określenia szczegółowego sposobu przeprowadzania konsultacji. W terminie  konsultacji na podstawie Zarządzenia Wójta Gminy Deszczno nr 93/2015  z dnia 05 listopada 2015 r., które odbyły się od 05 do 19 listopada 2015r oku wyraziło swoją opinię 8 organizacji pozarządowych.

więcej

dodano 23-11-2015

Uwaga, przerwa w dostawie energii elektrycznej

ENEA Operator sp. z o.o. informuje, iż 26 listopada 2015 w godzinach 07:00-08:00 oraz 13:00-14:00 w miejscowościach: Glinik, Białobłocie, Dziersławice wystąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej spowodowane wykonaniem prac konserwacyjno-modernizacyjnych na urządzeniach energetycznych. Za utrudnienia przepraszamy.

więcej

dodano 20-11-2015

ZUS i Polskie Radio dla przedsiębiorców

Jak w prosty i szybki sposób rozliczać się z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych? Już w najbliższy poniedziałek będzie się można tego dowiedzieć ze specjalnego webinarium ZUS na stronie internetowej Polskiego Radia.

więcej

dodano 20-11-2015

Zapraszamy na festiwal sztuki i przedmiotów artystycznych w Poznaniu

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Deszczno w partnerstwie z Gmina Deszczno po raz kolejny organizuje wyjazd do Poznania na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych.

więcej

dodano 19-11-2015

Deszczno kolęduje...

Po raz kolejny władze Gminy Deszczno wzięły udział w nagraniu Kolędy dla Gorzowa, organizowanym po raz 7. przez Radio Plus Gorzów.

więcej

dodano 17-11-2015

KONCERT SYMFONICZNY W MISTRZOWSKIEJ FORMIE - 20 listopada

Dwa dzieła dwóch wielkich symfoników - Haydn i jego Symfonia nr 80 oraz Brahms i jego symfoniczny nr 3. Pierwsza z kompozycji - z ducha klasycystyczna, przejrzysta pod względem formy (typowo sonatowej) i, co raczej rzadkie dla późnych symfonii Wiedeńczyka, napisana w tonacji mollowej; druga - durowa - ciepła i pogodna, pełna muzycznych i nastrojowych kontrastów, a przy tym daleka od wszelkich uniesień, o czym świadczy choćby jej zaskakujące, ciche zakończenie. A już w ramach projektu Kompozytor-Rezydent zabrzmi kolejny utwór Dariusza Przybylskiego. Four Darks in Red to nasycony silnymi emocjami, bogaty kolorystycznie koncert inspirowany jednym z obrazów Marka Rothko. Solową partię wiolonczeli kompozytor zadedykował Dominikowi Połońskiemu - jedynemu na świecie instrumentaliście smyczkowemu używającemu tylko swojego prawego ramienia podczas gry.

 

 

więcej

« poprzednie 1 2 3  [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 117   następne »


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia